top of page

                    

96-500 Sochaczew, Staszica Street 49 tel: 601 24 91 28

   Jestem reżyserem filmowym, foto - grafikiem, muzykiem z ponad 30 letnim doświadczeniem w pracy zawodowej. Zorganizowałem 26 międzynarodowych wystaw fotograficznych. W Sochaczewie mieści się moje studio, które też jest mobilne,

oraz muzyczne.  Wszystkie prace opracowuję na Adobe Production Premium CS. W zakresie animacja 2D I 3D, ilustracja fotografia, studio nagraniowe, montażowe. Muzykę składam na Reaper, dysponuję 120 GB East West Symphonic Orchestra  & Symphonic Choirs i inne. Jestem gitarzystą rock-metal. W zakresie fotografii jestem uczniem Marka Karewicza. 

C4 Studio to działający od 1987 r.  roku dom produkcyjny i studio nagrań. Specjalizuje się w produkcjach i postprodukcjach  filmowych • filmów reklamowych •promocyjnych • instruktażowych • korporacyjnych • programów telewizyjnych i radiowych, • w dubbingu i udźwiękowieniach • animacji 2D i 3 D 

              

KREACJA REKLAMOWA

C4 Studio to Zespół specjalistów kreacji reklamowo promocyjnej od scenariusza po gotowy projekt. Realizujemy zawsze pełny plan.  Opracowania graficzne i dźwiękowe w naszym studiu pomogą znaleźć najlepsze rozwiązania promocyjne dla Twojej Firmy, eventu czy produktu. C4 Studio to innowacyjne projekty, rozwiązania i ciekawe scenariusze! 

PRODUKUJEMY SUKCES

Z nami wyprodukujesz wszystko! Produkcja filmowa, telewizyjna, radiowa i organizacja sesji zdjęciowych. C4 Studio to Kompleksowa realizacja dźwięku na planie filmowym i w naszym studio. Napiszemy oryginalny scenariusz do filmu, audycji telewizyjnej i radiowej, scenariusz reklamy, eventu, spotkania biznesowego, promocyjnego, a także na potrzeby lokowania produktu oraz promocji regionu. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie do rejestracji obrazu i dźwięku oraz rejestrujemy dronem! (Szczegóły znajdziesz w naszym riderze technicznym i tu proszę wstaw link do listy pełnego sprzętu studia nagrań i studia foto)

C4 to również POSTPRODUKCJA

 

bottom of page